صفحه اصلی | گوناگون | عکس:کشف حجاب یک زن بی بند و بار در تهران

عکس:کشف حجاب یک زن بی بند و بار در تهران

اندازه حروف Decrease font Enlarge font
image

اخیرا چند زن خود فروخته در شهر های مختلف کشور اقدام به کشف حجاب کرده اند تا بی عفتی در جامعه را ترویج نمایند و پروژه کشف حجاب که توسط گروه های ضد انقلاب و بی دین القا شده است را اجرا نمایند

یکی از خبرنگاران با پیگیری هایی که در تهران انجام داده است توانسته با همکاری نیروی انتظامی تهران بزرگ و وزارت اطلاعات یکی از زنان بی بند وبار که در تهران اقدام به کشف حجاب کرده و یکی از سرکردگان و خودفروخته های ضد انقلاب بوده است را شناسایی و دستگیر کردند.

این زن ضد دین که در چند روز گذشته در تهران بصورت آزادانه گشت و گذار می کرده است و کسی هم متوجه زن بودن وی نشده در صحبت کردن با خبرنگار انقلاب بصورت اتفاقی و از روی لحن صحبت کردن و اندام وی مشخص شده که او زن است و اقدام به کشف کرده که با پیگیری و تعقیب کردنش بدست سربازان گمنام امام زمان (عج) و پلیس پیشگیری نیروی انتظامی دستگیر شد.

این زن دستگیر شده که پس از پانزده سال خارج نشینی به ایران بازگشته است و لیدر اصلی جریان بی عفتی در تهران بوده است رسما در بازجویی خود پس از دستگیری اش در وزارات اطلاعات هدفش را ترویج بی حیایی در جامعه اسلامی ایران عنوان کرده و اعلام داشته است که با چند زن دیگر قصد داشته اند در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ جریان کشور را به سمت و سو های از پیش طراحی شده ضد انقلاب ببرند که خوشبختانه با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و پلیس پیشگیری نیروی انتظامی و همکاری مجموعه خبری انقلاب نیوز خنثی گردید و این زن و چند فرد مرتبط با آن در تهران دستگیر شدند که جای تقدیر فراوان دارد.

این زن در وزارت اطلاعات رسما همکاری خود را با مخالفان نظام افشا کرده است و اینکه قصد داشته با برخی عناصر خود فروخته دیگر در تهران و چند شهر دیگر اقدام به کشف حجاب نمایند که خوشبختانه نتوانسته به جایی برسد و اقدامی انجام دهد و در اولین روز از کشف حجاب در تهران بدست سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد.
منبع: شریان نیوز

Share on Post on Facebook Twitter Add to your del.icio.us Digg this story ارسال به كلوب google+

Subscribe to comments feed نظرات (10 نوشته شد)

avatar
صادق
12:31:49 pm - 1392/ 6/ 8 :  در تاريخ   
آقا بهتر نیست قبل از هر نظری یه سرچ تو گوگل بزنید و تاریخ این عکسها رو ببینید. من این عکسها رو سه سال پیش دیدم حالا چطور شده اینها به 92 ربط پیدا کرده در عجبم!!!!!!!!!1
avatar
احمد
10:40:51 pm - 1392/ 6/ 7 :  در تاريخ   
یعنی مشکل جامعه همینه دیگه؟؟؟؟
avatar
گنجی پور
6:42:39 pm - 1392/ 4/ 12 :  در تاريخ   
باید این زن هنجارشکن رو مجازات کرد زیرا حجاب جزء ارزشهای اسلامی و ایرانی است حتی اقلیتهای مسیحی و زرتشتی نیز حجاب رو رعایت میکنند و حجاب رو ارزش و موجب عفت و پاکی جامعه میدونند .
پاسخ رای مثبت رای منفی
-83
avatar
هیدجی 11/07/2013 04:26:47
میبینیم این همه عفت وحیا وپاکی رو ...
پاسخ رای مثبت رای منفی
-13
avatar
3:56:33 pm - 1392/ 4/ 10 :  در تاريخ   
واقعاً مشکل جامعه امروز کشورمان اینه؟ بابا شرمنده خانواده مان هستیم چرا کسی فکری به حال ما بدبخت بیچاره ها نمیکند؟ تا کی دنبال کار باشیم؟ 20سال درس خوندیم 6 ساله هم دنبال کار هستیم.
پاسخ رای مثبت رای منفی
104
avatar
گنجی پور 03/07/2013 10:21:32
درسته که جامعه دارای انواع مشکلاته که صد البته همه باید کوشش کنیم در رفع ان همکاری کنیم اما این دلیل نمیشه با هنجار شکنی عدی از خدابیخبر کنار بیایم اتفاقا حجاب خیلی خیلی مهمه . نبود حجاب ناامنی اجتماعی و مفاسد بعدی رو به دنبال میاره ودر ضمن دستور اسلامه . در جامعه ایران همه حجاب رو پذیرفته اند حتی مسیحیان و زرتشتیان هم در ایران پوشش حجاب دارند و به این پوشش و ارزشهای اسلامی ایران احترام میذارند .
پاسخ رای مثبت رای منفی
-65
avatar
صادق
4:10:22 pm - 1392/ 4/ 1 :  در تاريخ   
سلام
لطفا بازجویی او را در رسانه ملی پخش کنید و طبق قانون با او برخورد کنید . تورا بخدا ملاحظه کاری نکنید
پاسخ رای مثبت رای منفی
-75
avatar
ناشناس
12:51:46 am - 1392/ 2/ 19 :  در تاريخ   
خیلی دروغ میگوید اول خبرگفتید چندروز این کار را کرده اخر خبر گفتید روزاول دستگیر شد حالا اگه مردی این نظر پخش کن
پاسخ رای مثبت رای منفی
107
avatar
رضا
9:13:44 am - 1392/ 2/ 14 :  در تاريخ   
بس کنید خسته نشدید . . . هر اتفاقی می افته گروه های معاند و خودفروخته
avatar
حمزه 05/05/2013 16:49:18
شرمنده مگه نظرشماسوای اینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مجموعه نتایج: 7 | نمایش: 1 - 7

نظر خود را بنویسید

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote
2.25
Copyright 2002-2012 Parsfootball.com - All rights reserved
Powered by RasaRayane.Com